FR1002-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
FR1002-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FR1002-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka DIODE GPP FAST 10A R-6
Podatkovni listi: FR1002-TP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FR1002-TP
Številka dela FR1002-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE GPP FAST 10A R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6290 pcs Podatkovni list FR1002-TP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 40V Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja R-6 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 150ns
Paket / primer R6, Axial Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 100V 10A Through Hole R-6 Tok - Povprečni popravek (Io) 10A