FM2000GP-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
FM2000GP-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FM2000GP-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka DIODE GEN PURP 2KV 500MA DO214AC
Podatkovni listi: FM2000GP-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FM2000GP-TP
Številka dela FM2000GP-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE GEN PURP 2KV 500MA DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 854622 pcs Podatkovni list FM2000GP-TP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 4V @ 500mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 2000V
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 500ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
Druga imena FM2000GP-TPMSTR Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 2000V 500mA Surface Mount DO-214AC (SMA) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 2000V
Tok - Povprečni popravek (Io) 500mA Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz