MIC79110-4.2BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC79110-4.2BML-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC BATTERY CHARGER LI-ION 10-MLF
Podatkovni listi: MIC79110-4.2BML-TR.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC79110-4.2BML-TR
Številka dela MIC79110-4.2BML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 46042 pcs Podatkovni list MIC79110-4.2BML-TR.pdf
Napetost - napajanje (maks.) 16V Paket naprave za dobavitelja 10-MLF® (3x3)
Serija - Programabilne funkcije -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF®
Druga imena MIC79110-4.2BML TR
MIC79110-4.2BML TR-ND
MIC79110-4.2BMLTR
MIC79110-4.2BMLTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število celic 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vmesnik -
Tok - polnjenje - Tok napajanja - maks 1.2A
Napetost akumulatorja 4.2V Baterija kemija Lithium Ion