MIC4100YM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4100YM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC4100YM
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DRIVER MOSFET 100V CMOS 8SOIC
Podatkovni listi: MIC4100YM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC4100YM
Številka dela MIC4100YM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DRIVER MOSFET 100V CMOS 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55845 pcs Podatkovni list MIC4100YM.pdf
Napetost - oskrba 9 V ~ 16 V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 400ns, 400ns
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 576-1183 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število voznikov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Logična napetost - VIL, VIH 3V, 8V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Non-Inverting
Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 118V Vrsta vrat N-Channel MOSFET
Pogonska konfiguracija Half-Bridge natančen opis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC
Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 2A, 2A Vrsta kanala Independent