LM2575-3.3YN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2575-3.3YN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 1A 16DIP
Podatkovni listi: LM2575-3.3YN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2575-3.3YN
Številka dela LM2575-3.3YN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66721 pcs Podatkovni list LM2575-3.3YN.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 16-DIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 52kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 16-DIP (0.300", 7.62mm)