DSC6101CI2A-059.1360
pregled izdelka
Številka dela: DSC6101CI2A-059.1360
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Podatkovni listi: DSC6101CI2A-059.1360.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6101CI2A-059.1360
Številka dela DSC6101CI2A-059.1360 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3403 pcs Podatkovni list DSC6101CI2A-059.1360.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC61XX
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 59.136MHz natančen opis 59.136MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 80µA (Typ)