DSC2311KM1-R0036
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC2311KM1-R0036
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT
Podatkovni listi: 1.DSC2311KM1-R0036.pdf2.DSC2311KM1-R0036.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC2311KM1-R0036
Številka dela DSC2311KM1-R0036 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6529 pcs Podatkovni list 1.DSC2311KM1-R0036.pdf2.DSC2311KM1-R0036.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC2311
Pakiranje Tube Paket / primer 6-VDFN
Izhod LVCMOS delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Frekvenca - izhod 2 20MHz
Frekvenca - izhod 1 25MHz natančen opis LVCMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 6-VDFN
Tok - Supply (Max) - Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 23mA