DSC2311KL2-R0040
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC2311KL2-R0040
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka LVCMOS
Podatkovni listi: DSC2311KL2-R0040.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC2311KL2-R0040
Številka dela DSC2311KL2-R0040 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis LVCMOS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3511 pcs Podatkovni list DSC2311KL2-R0040.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC2311
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Višina 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Frekvenca - izhod 4 - Frekvenca - izhod 3 -
Frekvenca - izhod 2 20MHz Frekvenca - izhod 1 40MHz
natančen opis LVCMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 23mA