SC162-M45
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC162-M45
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN FILTER MEDIA 162MM 45PPI 5 P
Podatkovni listi: SC162-M45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC162-M45
Številka dela SC162-M45 Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN FILTER MEDIA 162MM 45PPI 5 P Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16019 pcs Podatkovni list SC162-M45.pdf
Serija - Druga imena 1570-1487
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Za uporabo s / sorodnimi izdelki -
Ustreza velikosti ventilatorja - Lastnosti -
Tip pripomočka za ventilator - natančen opis Fan
Podobni izdelki
SC16C2550BIB48,128
SC16C2550BIB48,128
Proizvajalci: NXP Semiconductors / Freescale
Opis: IC UART DUAL W/FIFO 48-LQFP
Na zalogi: 4699 pcs
Prenesi:
RFQ
SC162-P15/60
SC162-P15/60
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN FILTER ASSEMBLY 162MM 60PPI
Na zalogi: 19028 pcs
Prenesi: SC162-P15/60.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN FILTER ASSEMBLY 162MM 45PPI
Prenesi: SC162-P15/45.pdf
SC16C2550BIA44,529
SC16C2550BIA44,529
Opis: IC UART DUAL W/FIFO 44-PLCC
Prenesi:
SC1608F-470
SC1608F-470
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 47UH 560MA 750 MOHM
Prenesi: SC1608F-470.pdf
SC1608F-6R8
SC1608F-6R8
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 6.8UH 1.5A 130 MOHM
Prenesi: SC1608F-6R8.pdf
SC1608F-680
SC1608F-680
Opis: FIXED IND 68UH 480MA 1.1 OHM SMD
Prenesi: SC1608F-680.pdf
SC1608F-4R7
SC1608F-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 1.8A 90 MOHM SMD
Prenesi: SC1608F-4R7.pdf
SC1608F-471
SC1608F-471
Opis: FIXED IND 470UH 180MA 7.25 OHM
Prenesi: SC1608F-471.pdf
SC1608F-681
SC1608F-681
Opis: FIXED IND 680UH 150MA 12 OHM SMD
Prenesi: SC1608F-681.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%