F6025X12B1-RHR-WS
MechatronicsMechatronics
F6025X12B1-RHR-WS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6025X12B1-RHR-WS
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.F6025X12B1-RHR-WS.pdf2.F6025X12B1-RHR-WS.pdf3.F6025X12B1-RHR-WS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6025X12B1-RHR-WS
Številka dela F6025X12B1-RHR-WS Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.139 lb (63.05g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025-H
RPM 5800 RPM Druga imena 1570-1557
delovna temperatura - Hrup 42.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.330A Vrsta ležaja Ball