F6025X12B-RHR-EM
MechatronicsMechatronics
F6025X12B-RHR-EM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6025X12B-RHR-EM
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.F6025X12B-RHR-EM.pdf2.F6025X12B-RHR-EM.pdf3.F6025X12B-RHR-EM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6025X12B-RHR-EM
Številka dela F6025X12B-RHR-EM Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.139 lb (63.05g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025-H
RPM 5800 RPM Druga imena 1570-1559
delovna temperatura - Hrup 42.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.330A Vrsta ležaja Ball
Odobritve CE, cUL, TUV, UL Zračni tok 28.0 CFM (0.784m³/min)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F6025X12B1+6-FHR-EM
F6025X12B1+6-FHR-EM
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Na zalogi: 4432 pcs
Prenesi: F6025X12B1+6-FHR-EM.pdf
RFQ
F6025X12B1+3-RSR
F6025X12B1+3-RSR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
Na zalogi: 7821 pcs
Prenesi: F6025X12B1+3-RSR.pdf
RFQ
F6025X12B-FSR
F6025X12B-FSR
Opis: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
Prenesi: F6025X12B-FSR.pdf
F6025X12B-RHR
F6025X12B-RHR
Opis: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC