F6025H12B1-RHR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6025H12B1-RHR-CC
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6025H12B1-RHR-CC
Številka dela F6025H12B1-RHR-CC Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.139 lb (63.05g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025-H
RPM 4200 RPM delovna temperatura -
Hrup 32.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.140A Vrsta ležaja Ball
Odobritve CE, cUL, TUV, UL Zračni tok 20.0 CFM (0.560m³/min)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F6025H12B1-RHR
F6025H12B1-RHR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC