F6025E24B-RHR-EM
MechatronicsMechatronics
F6025E24B-RHR-EM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6025E24B-RHR-EM
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X25MM IP57 24VDC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6025E24B-RHR-EM
Številka dela F6025E24B-RHR-EM Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM IP57 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.139 lb (63.05g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025-H
RPM 5000 RPM Druga imena 1570-1230
F6025E24B-RHR-EM-ND
delovna temperatura - Hrup 37.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection IP57 - Dust Protected, Waterproof Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.125A
Vrsta ležaja Ball Odobritve CE, cUL, TUV, UL
Zračni tok 24.0 CFM (0.672m³/min)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F6025E24B1-RSR
F6025E24B1-RSR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X25MM TACH 24VDC
Na zalogi: 10094 pcs
Prenesi: F6025E24B1-RSR.pdf
RFQ
F6025E24B-RHR
F6025E24B-RHR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC