MAX5154BEEE
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX5154BEEE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX5154BEEE
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DAC DUAL V-OUT 12BIT 16-QSOP
Podatkovni listi: 1.MAX5154BEEE.pdf2.MAX5154BEEE.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MAX5154BEEE
Številka dela MAX5154BEEE Proizvajalec Maxim Integrated
Količina na voljo 5009 pcs Podatkovni list 1.MAX5154BEEE.pdf2.MAX5154BEEE.pdf
Napetost - Supply, Digital 5V Napetost - Supply, Analog 5V
Paket naprave za dobavitelja 16-QSOP Nastavitev časa 15µs (Typ)
Serija - Referenčni tip External
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Voltage - Buffered delovna temperatura -40°C ~ 85°C