MAX4530EAP
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX4530EAP
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC MULTIPLEXER 8X1 20SSOP
Podatkovni listi: 1.MAX4530EAP.pdf2.MAX4530EAP.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MAX4530EAP
Številka dela MAX4530EAP Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC MULTIPLEXER 8X1 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6097 pcs Podatkovni list 1.MAX4530EAP.pdf2.MAX4530EAP.pdf
Napetost - enosmerna (V +) 2 V ~ 12 V Napetost - oskrba, dvojna (V ±) ±2 V ~ 6 V
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 150ns, 100ns Preklopi Circuit -
Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Odpornost na stanje (Max) 75 Ohm
Število vezij 1 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 8:1
natančen opis 1 Circuit IC Switch 8:1 75 Ohm 20-SSOP Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 1nA
Prestrezanje -92dB @ 1MHz Polnjenje vbrizgavanja 1.5pC
Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) 1 Ohm Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 3pF, 15pF