MAX4285ESA+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX4285ESA+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OPAMP BUFFER 220MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: 1.MAX4285ESA+.pdf2.MAX4285ESA+.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAX4285ESA+
Številka dela MAX4285ESA+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OPAMP BUFFER 220MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44308 pcs Podatkovni list 1.MAX4285ESA+.pdf2.MAX4285ESA+.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.85 V ~ 6.5 V, ±1.425 V ~ 3.25 V Napetost - vhodni odmik 100µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 385 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - dobava 23mA Trenutni - izhod / kanal 106mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 13µA Številka osnovnega dela MAX4285
Vrsta ojačevalnika Buffer -3db Bandwidth 220MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAX4284EEE
MAX4284EEE
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OPAMP GP 2MHZ RRO 16QSOP
Na zalogi: 7099 pcs
Prenesi: MAX4284EEE.pdf
RFQ
MAX4285ESA+T
MAX4285ESA+T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OPAMP BUFFER 220MHZ 8SOIC
Na zalogi: 3595 pcs
Prenesi: MAX4285ESA+T.pdf
RFQ
MAX4285ESA
MAX4285ESA
Prenesi: MAX4285ESA.pdf
MAX4285EUT+T
MAX4285EUT+T
Opis: IC OPAMP BUFFER 220MHZ SOT23-6
Prenesi: MAX4285EUT+T.pdf
MAX4282EUA
MAX4282EUA
Opis: IC OPAMP GP 2MHZ RRO 8UMAX
Prenesi: MAX4282EUA.pdf
Prenesi: MAX4282EUA+.pdf
MAX4284ESD
MAX4284ESD
Opis: IC OPAMP GP 2MHZ RRO 14SOIC
Prenesi: MAX4284ESD.pdf
MAX4282EUA+T
MAX4282EUA+T
Prenesi: MAX4282EUA+T.pdf
MAX4285ESA-T
MAX4285ESA-T
Prenesi: MAX4285ESA-T.pdf
Prenesi: MAX4285EUT-T.pdf
MAX4286ESA
MAX4286ESA
Opis: IC OPAMP BUFFER 130MHZ 8SOIC
Prenesi: MAX4286ESA.pdf
Prenesi: MAX4286ESA+.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%