MAX4275AGEUA+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4275AGEUA+T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX4275AGEUA+T
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX
Podatkovni listi: 1.MAX4275AGEUA+T.pdf2.MAX4275AGEUA+T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAX4275AGEUA+T
Številka dela MAX4275AGEUA+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3469 pcs Podatkovni list 1.MAX4275AGEUA+T.pdf2.MAX4275AGEUA+T.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Ubi stopnja 0.7 V/µs
Serija GainAmp™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - dobava 355µA Trenutni - izhod / kanal 65mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 50pA Številka osnovnega dela MAX4275
Vrsta ojačevalnika General Purpose -3db Bandwidth 1.7MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAX4275AGESA+T
MAX4275AGESA+T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC
Na zalogi: 5146 pcs
Prenesi: MAX4275AGESA+T.pdf
RFQ
MAX4275AOESA
MAX4275AOESA
Proizvajalci: Maxim Integrated
Na zalogi: 6572 pcs
Prenesi: MAX4275AOESA.pdf
RFQ
MAX4275AGEUA+
MAX4275AGEUA+
Opis: IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX