DS8500-JND+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS8500-JND+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS8500-JND+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC MODEM HART SGL 3.6V 20-TQFN
Podatkovni listi: DS8500-JND+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS8500-JND+T&R
Številka dela DS8500-JND+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC MODEM HART SGL 3.6V 20-TQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18159 pcs Podatkovni list DS8500-JND+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-TQFN-EP (5x5)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-WQFN Exposed Pad Druga imena DS8500-JND+T&R-ND
DS8500-JND+TR
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Serial
natančen opis HART Modem Interface 20-TQFN-EP (5x5) Aplikacije HART Modem
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS850-3-006
DS850-3-006
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 850W
Na zalogi: 370 pcs
Prenesi: DS850-3-006.pdf
RFQ
DS8500-JND+
DS8500-JND+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC MODEM HART SGL 3.6V 20-TQFN