DS75U-C12+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS75U-C12+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS75U-C12+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka SENSOR DIGITAL -55C-125C 8UMAX
Podatkovni listi: DS75U-C12+T&R.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS75U-C12+T&R
Številka dela DS75U-C12+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis SENSOR DIGITAL -55C-125C 8UMAX Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 293836 pcs Podatkovni list DS75U-C12+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Test Condition -25°C ~ 100°C (-55°C ~ 125°C)
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija -
Tip senzorja Digital, Local Temperatura zaznavanja - oddaljeni -
Temperatura zaznavanja - lokalna -55°C ~ 125°C RoHS Status RoHS Compliant
Resolucija 11 b Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Vrsta izhoda I²C
Druga imena DS75U-C12+T&RTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Natančnost - najvišja (najnižja) ±2°C (±3°C)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS760SL-3-002
DS760SL-3-002
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 760W
Na zalogi: 333 pcs
Prenesi: DS760SL-3-002.pdf
RFQ
DS75S-C11+
DS75S-C11+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC
Na zalogi: 4395 pcs
Prenesi: DS75S-C11+.pdf
RFQ
DS75U
DS75U
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: SENSOR DIGITAL -55C-125C 8UMAX
Na zalogi: 91200 pcs
Prenesi: DS75U.pdf
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 760W