DS4301U-200+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS4301U-200+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS4301U-200+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT DIG NV 200K 32POS 8-USOP
Podatkovni listi: DS4301U-200+T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS4301U-200+T&R
Številka dela DS4301U-200+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT DIG NV 200K 32POS 8-USOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7007 pcs Podatkovni list DS4301U-200+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±250 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 500 Odpornost (Ohms) 200k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 32
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS) Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 200k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-uMAX Konfiguracija Potentiometer
Številka osnovnega dela DS4301
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS4302Z-020+
DS4302Z-020+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC DAC 5-BIT SGL 0-2.0V 8-SOIC
Na zalogi: 2910 pcs
Prenesi: DS4302Z-020+.pdf
RFQ
DS4301U-200/T&R
DS4301U-200/T&R
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC POT DIG NV 200K 32POS 8-USOP
Na zalogi: 120309 pcs
Prenesi: DS4301U-200/T&R.pdf
RFQ
DS4301U-200
DS4301U-200