DS1869S-C10+T&R
pregled izdelka
Številka dela: DS1869S-C10+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RHEOSTAT DALLAST 8SOIC
Podatkovni listi: DS1869S-C10+T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1869S-C10+T&R
Številka dela DS1869S-C10+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC RHEOSTAT DALLAST 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4387 pcs Podatkovni list DS1869S-C10+T&R.pdf
Napetost - oskrba ±2.7 V ~ 8 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija Dallastat™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Druga imena 90-1869V+C10 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 64 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Pushbutton, Serial
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton, Serial Interface 8-SOIC