DS1868BS-100+T/R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1868BS-100+T/R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1868BS-100+T/R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DGTL POT 100K 2CH 16SOIC
Podatkovni listi: DS1868BS-100+T/R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1868BS-100+T/R
Številka dela DS1868BS-100+T/R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DGTL POT 100K 2CH 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38722 pcs Podatkovni list DS1868BS-100+T/R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.3 V, 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-SO Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 900 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Serial Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 16-SO Konfiguracija Potentiometer