DS1867E-010+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1867E-010+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1867E-010+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT W/EEPROM DUAL 10K 20TSSOP
Podatkovni listi: DS1867E-010+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1867E-010+T&R
Številka dela DS1867E-010+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT W/EEPROM DUAL 10K 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20814 pcs Podatkovni list DS1867E-010+T&R.pdf
Napetost - oskrba 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Serial Lastnosti Cascade Pin
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 20-TSSOP Konfiguracija Potentiometer