DS1859E-050/T&R
pregled izdelka
Številka dela: DS1859E-050/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RES TEMP 50/50K 3MON 16-TSSOP
Podatkovni listi: DS1859E-050/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DS1859E-050/T&R
Številka dela DS1859E-050/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Količina na voljo 6451 pcs Podatkovni list DS1859E-050/T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.85 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 50 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) - Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 95°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address, Temperature Sensor
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP Konfiguracija Rheostat