DS1859B-050+T&R/B
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1859B-050+T&R/B
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RES DUAL TEMP-CTRL 16-CSBGA
Podatkovni listi: DS1859B-050+T&R/B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1859B-050+T&R/B
Številka dela DS1859B-050+T&R/B Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC RES DUAL TEMP-CTRL 16-CSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34288 pcs Podatkovni list DS1859B-050+T&R/B.pdf
Napetost - oskrba 2.85 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 50 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-CSBGA (4x4) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) - Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-LBGA, CSPBGA
delovna temperatura -40°C ~ 95°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address, Temperature Sensor
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-CSBGA (4x4) Konfiguracija Rheostat