DS1856E-M50+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1856E-M50+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DGTL POT 50K 2CH 16TSSOP
Podatkovni listi: DS1856E-M50+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1856E-M50+T&R
Številka dela DS1856E-M50+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DGTL POT 50K 2CH 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61815 pcs Podatkovni list DS1856E-M50+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.85 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±50 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) - Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 95°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Temperature Sensor
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP Konfiguracija Rheostat