DS1855B-010/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1855B-010/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RES TEMP-CNTRL 10/10K 16BGA
Podatkovni listi: DS1855B-010/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DS1855B-010/T&R
Številka dela DS1855B-010/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC RES TEMP-CNTRL 10/10K 16BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3730 pcs Podatkovni list DS1855B-010/T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-CSBGA (4x4) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-LBGA, CSPBGA
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 100, 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 100, 256 Taps I²C Interface 16-CSBGA (4x4) Konfiguracija Potentiometer