DS1844S-100+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1844S-100+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT DIG QUAD 100K 20-SOIC
Podatkovni listi: DS1844S-100+T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1844S-100+T&R
Številka dela DS1844S-100+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT DIG QUAD 100K 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6197 pcs Podatkovni list DS1844S-100+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 250 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C, Serial Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C, Serial Interface 20-SOIC Konfiguracija Potentiometer