DS1844E-010+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1844E-010+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1844E-010+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT DIG QUAD 10K 20-TSSOP
Podatkovni listi: DS1844E-010+T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1844E-010+T&R
Številka dela DS1844E-010+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT DIG QUAD 10K 20-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6333 pcs Podatkovni list DS1844E-010+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 250 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C, Serial Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C, Serial Interface 20-TSSOP Konfiguracija Potentiometer