DS1809U-100+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1809U-100+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1809U-100+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DALLASTAT 100K 8-USOP
Podatkovni listi: DS1809U-100+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1809U-100+T&R
Številka dela DS1809U-100+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DALLASTAT 100K 8-USOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53081 pcs Podatkovni list DS1809U-100+T&R.pdf
Napetost - oskrba 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija Dallastat™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 (Max) Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Pushbutton Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton Interface 8-uMAX Konfiguracija Potentiometer