DS1806E-100+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1806E-100+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1806E-100+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT DIG SEXTET 100K 20-TSSOP
Podatkovni listi: DS1806E-100+T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1806E-100+T&R
Številka dela DS1806E-100+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT DIG SEXTET 100K 20-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3239 pcs Podatkovni list DS1806E-100+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Serial Lastnosti Cascade Pin
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 6 Circuit 64 Taps Serial Interface 20-TSSOP Konfiguracija Potentiometer
Številka osnovnega dela DS1806
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS1806S-050+
DS1806S-050+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC POT DIG SEXTET 50K 20-SOIC
Na zalogi: 17222 pcs
Prenesi: DS1806S-050+.pdf
RFQ
Proizvajalci: Maxim Integrated
Na zalogi: 3936 pcs
Prenesi: DS1806S-050.pdf
RFQ
DS1806E-100+
DS1806E-100+
Opis: IC POT DIG SEXTET 100K 20-TSSOP
Prenesi: DS1806E-100+.pdf
DS1806S-010+
DS1806S-010+
Opis: IC POT DIG SEXTET 10K 20-SOIC
Prenesi: DS1806S-010+.pdf
DS1806E-100/T&R
DS1806E-100/T&R
Prenesi: DS1806E-100/T&R.pdf
DS1806E-050
DS1806E-050
Opis: IC POT DIG SEXTET 50K 20-TSSOP
Prenesi: DS1806E-050.pdf
Prenesi: DS1806S-010.pdf
DS1806E-050+T&R
DS1806E-050+T&R
Prenesi: DS1806E-050+T&R.pdf
Prenesi: DS1806E-050+.pdf
DS1806S-010/T&R
DS1806S-010/T&R
Prenesi: DS1806S-010/T&R.pdf
Prenesi: DS1806E-100.pdf
Prenesi: DS1806E-050/T&R.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%