DS1806E-010/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1806E-010/T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1806E-010/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT DIG SEXTET 10K 20-TSSOP
Podatkovni listi: DS1806E-010/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DS1806E-010/T&R
Številka dela DS1806E-010/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT DIG SEXTET 10K 20-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4266 pcs Podatkovni list DS1806E-010/T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Serial Lastnosti Cascade Pin
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 6 Circuit 64 Taps Serial Interface 20-TSSOP Konfiguracija Potentiometer