DS1805E-010+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1805E-010+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1805E-010+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT DIG ADDRESS 10K 14-TSSOP
Podatkovni listi: DS1805E-010+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1805E-010+T&R
Številka dela DS1805E-010+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT DIG ADDRESS 10K 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65362 pcs Podatkovni list DS1805E-010+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 550 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP Konfiguracija Potentiometer