DS1804U-100/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1804U-100/T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1804U-100/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT TRIMMER NV 100K 8-USOP
Podatkovni listi: DS1804U-100/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DS1804U-100/T&R
Številka dela DS1804U-100/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT TRIMMER NV 100K 8-USOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7091 pcs Podatkovni list DS1804U-100/T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 100
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS) Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-uMAX Konfiguracija Potentiometer