DS1669S-10/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1669S-10/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RHEOSTAT DALLASTAT 10K 8-SOIC
Podatkovni listi: DS1669S-10/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DS1669S-10/T&R
Številka dela DS1669S-10/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Količina na voljo 5917 pcs Podatkovni list DS1669S-10/T&R.pdf
Napetost - oskrba ±4.5 V ~ 8 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija Dallastat™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Up/Down (UP, DN) Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (UP, DN) Interface 8-SOIC Konfiguracija Potentiometer