DS1666S-10+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1666S-10+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1666S-10+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DIG POT 10K 16SOIC
Podatkovni listi: DS1666S-10+T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1666S-10+T&R
Številka dela DS1666S-10+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DIG POT 10K 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3012 pcs Podatkovni list DS1666S-10+T&R.pdf
Napetost - oskrba 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Pseudo-Logarithmic
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 350 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 128
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS) Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 16-SOIC Konfiguracija Potentiometer