DS1315S-33+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1315S-33+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1315S-33+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC
Podatkovni listi: DS1315S-33+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1315S-33+T&R
Številka dela DS1315S-33+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9483 pcs Podatkovni list DS1315S-33+T&R.pdf
Napetost - oskrba, baterija 2.5 V ~ 3.7 V Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V
Tip Phantom Time Chip Oblika časa HH:MM:SS:hh (12/24 hr)
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel
Lastnosti Leap Year natančen opis Real Time Clock (RTC) IC Phantom Time Chip Parallel 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Format datuma YY-MM-DD-dd Tok - Časovno obdobje (maks.) 1.1mA @ 3.3V
Številka osnovnega dela DS1315
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS1315N-33+
DS1315N-33+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC RTC PHANTOM PAR 16-DIP
Na zalogi: 3874 pcs
Prenesi: DS1315N-33+.pdf
RFQ
DS1315S-5
DS1315S-5
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC
Na zalogi: 3497 pcs
Prenesi: DS1315S-5.pdf
RFQ
Prenesi: DS1315S-5+.pdf
DS1315S-5/T&R
DS1315S-5/T&R
Prenesi: DS1315S-5/T&R.pdf
DS1315S-33
DS1315S-33
Opis: IC T-CHIP PHANTOM 3.3V 16-SOIC