DS1315EN-33+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1315EN-33+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1315EN-33+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RTC PHANTOM PAR 20-TSSOP
Podatkovni listi: DS1315EN-33+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1315EN-33+T&R
Številka dela DS1315EN-33+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC RTC PHANTOM PAR 20-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8275 pcs Podatkovni list DS1315EN-33+T&R.pdf
Napetost - oskrba, baterija 2.5 V ~ 3.7 V Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V
Tip Phantom Time Chip Oblika časa HH:MM:SS:hh (12/24 hr)
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel
Lastnosti Leap Year natančen opis Real Time Clock (RTC) IC Phantom Time Chip Parallel 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Format datuma YY-MM-DD-dd Tok - Časovno obdobje (maks.) 1.1mA @ 3.3V