DS1267S-050/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1267S-050/T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1267S-050/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DGTL POT 50K 2CH 16SOIC
Podatkovni listi: DS1267S-050/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1267S-050/T&R
Številka dela DS1267S-050/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DGTL POT 50K 2CH 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21687 pcs Podatkovni list DS1267S-050/T&R.pdf
Napetost - oskrba 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Serial Lastnosti Cascade Pin
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 16-SOIC Konfiguracija Potentiometer