DS1233D-15+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1233D-15+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC 4.125V NO PBR 15% TO92-3
Podatkovni listi: DS1233D-15+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1233D-15+T&R
Številka dela DS1233D-15+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC 4.125V NO PBR 15% TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118636 pcs Podatkovni list DS1233D-15+T&R.pdf
Napetost - Prag 4.125V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija EconoReset
Ponastavitev časovnega zakasnitve 250 ms Minimum Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Izhod Open Drain or Open Collector Druga imena DS1233D-15+T&R-ND
DS1233D-15+TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število nadzorovanih napetosti 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka osnovnega dela DS1233D
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS1233D-10/T&R
DS1233D-10/T&R
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC 4.375V NO PBR 10% TO92-3
Na zalogi: 3622 pcs
Prenesi: DS1233D-10/T&R.pdf
RFQ
DS1233D-5+
DS1233D-5+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC 4.625V NO PBR 5% TO92-3
Na zalogi: 65405 pcs
Prenesi: DS1233D-5+.pdf
RFQ
DS1233D-15+T&R
DS1233D-15+T&R
Opis: IC 4.125V NO PBR 15% TO92-3
Prenesi: DS1233D-15+T&R.pdf
DS1233D-15
DS1233D-15
Prenesi: DS1233D-15.pdf
DS1233D-15+
DS1233D-15+
Prenesi: DS1233D-15+.pdf
Prenesi: DS1233D-5.pdf
DS1233D-5+T&R
DS1233D-5+T&R
Prenesi: DS1233D-5+T&R.pdf
DS1233D-10
DS1233D-10
Prenesi: DS1233D-10.pdf
Prenesi: DS1233D-10+T&R.pdf
Prenesi: DS1233D-10+.pdf
Prenesi: DS1233D-5/T&R.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%