DS1100U-300/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1100U-300/T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1100U-300/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8UMAX
Podatkovni listi: DS1100U-300/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DS1100U-300/T&R
Številka dela DS1100U-300/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8UMAX Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4813 pcs Podatkovni list DS1100U-300/T&R.pdf
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Dotaknite se Povečaj 60ns
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps / korakov 5
Število neodvisnih zamud 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Nonprogrammable natančen opis Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 300ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)