DS1077Z-120+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1077Z-120+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-SOIC
Podatkovni listi: DS1077Z-120+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1077Z-120+T&R
Številka dela DS1077Z-120+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70227 pcs Podatkovni list DS1077Z-120+T&R.pdf
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija EconOscillator™
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Pogostost 14.6kHz ~ 120MHz natančen opis Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 14.6kHz ~ 120MHz 8-SOIC
Trenutni - dobava 50mA Count -