DS1050U-010/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1050U-010/T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1050U-010/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8USOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DS1050U-010/T&R
Številka dela DS1050U-010/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8USOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3479 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Tip Programmable Timer
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Pogostost 10kHz natančen opis Programmable Timer IC 10kHz 8-uMAX
Trenutni - dobava 50µA Count -
Številka osnovnega dela DS1050
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS1050U-001+T
DS1050U-001+T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OSC PROG TIMER 1KHZ 8USOP
Na zalogi: 65832 pcs
Prenesi: DS1050U-001+T.pdf
RFQ
DS1050Z-001+T&R
DS1050Z-001+T&R
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OSC PROG TIMER 1KHZ 8SOIC
Na zalogi: 62911 pcs
Prenesi: DS1050Z-001+T&R.pdf
RFQ
DS1050U-010+
DS1050U-010+
Opis: IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8USOP