DS1005S-75+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1005S-75+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1005S-75+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DELAY LINE 5TAP 75NS 16SOIC
Podatkovni listi: DS1005S-75+T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1005S-75+T&R
Številka dela DS1005S-75+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DELAY LINE 5TAP 75NS 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3669 pcs Podatkovni list DS1005S-75+T&R.pdf
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Dotaknite se Povečaj 15ns
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število Taps / korakov 5
Število neodvisnih zamud 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Nonprogrammable natančen opis Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 75ns 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)