MTPD1346-030
Marktech OptoelectronicsMarktech Optoelectronics
MTPD1346-030 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTPD1346-030
Proizvajalec / znamka: Marktech Optoelectronics
Opis izdelka PIN DIODE 1300NM FLAT 2.8MM TO46
Podatkovni listi: MTPD1346-030.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MTPD1346-030
Številka dela MTPD1346-030 Proizvajalec Marktech Optoelectronics
Opis PIN DIODE 1300NM FLAT 2.8MM TO46 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4317 pcs Podatkovni list MTPD1346-030.pdf
Valovna dolžina 1300nm Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 5V
Kotni kot 45° Spectral Range 800nm ~ 1750nm
Serija 1346 Odzivnost @ nm -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-46-3 Lens Top Metal Can Druga imena 1125-1028
MTPD1346-030-DIG
MTPD1346030
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Tip diode PIN natančen opis Photodiode 1300nm 45° TO-46-3 Lens Top Metal Can
Trenutni - temni (Typ) 100nA Barva - izboljšana Infrared (NIR)/Red
Aktivno območje 0.30mm Dia
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MTPCIE-H5-V-BW-EU-SP
MTPCIE-H5-V-BW-EU-SP
Proizvajalci: Multi-Tech Systems, Inc.
Opis: RF TXRX MOD BLUETOOTH/NAV/WIFI
Na zalogi: 4998 pcs
Prenesi: MTPCIE-H5-V-BW-EU-SP.pdf
RFQ
MTPD1346D-010
MTPD1346D-010
Proizvajalci: Marktech Optoelectronics
Opis: INGAAS PIN PD 1300NM 0.01MM