MSS-RFS-300-B
Magnasphere Corp.Magnasphere Corp.
MSS-RFS-300-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSS-RFS-300-B
Proizvajalec / znamka: Magnasphere Corp.
Opis izdelka SENSOR BALL SW SPST-NO W LEADS
Podatkovni listi: 1.MSS-RFS-300-B.pdf2.MSS-RFS-300-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSS-RFS-300-B
Številka dela MSS-RFS-300-B Proizvajalec Magnasphere Corp.
Opis SENSOR BALL SW SPST-NO W LEADS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2732 pcs Podatkovni list 1.MSS-RFS-300-B.pdf2.MSS-RFS-300-B.pdf
Napetost - oskrba 3V Tip Ball Switch
Sklop zaključka Wire Leads Serija MSS-RFS
Paket / primer Module Vrsta izhoda SPST-NO
delovna temperatura - Must Release -
Mora delovati - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material aktuatorja Magnet
Podobni izdelki
MSS-RFS-200-B
MSS-RFS-200-B
Proizvajalci: Magnasphere Corp.
Opis: SENSOR BALL SW SPST-NO W LEADS
Na zalogi: 2928 pcs
Prenesi: MSS-RFS-200-B.pdf
RFQ
MSS1300
MSS1300
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH SLIDE SP3T 300MA 125V