MS3475W18-32SW
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W18-32SW
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Podatkovni listi: 1.MS3475W18-32SW.pdf2.MS3475W18-32SW.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W18-32SW
Številka dela MS3475W18-32SW Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 32POS INLINE SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1368 pcs Podatkovni list 1.MS3475W18-32SW.pdf2.MS3475W18-32SW.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS Status Bulk Druga imena DMS3475W18-32SW
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MS3475W18-32SW Velik premer dobavljen 18-32
Lastnosti Shielded Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN PLUG 32POS INLINE SCKT Trenutna ocena 7.5A
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Kontaktni material W
Stopite v stik s finišno debelino Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Premer kabla -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W18-32SW-LC
MS3475W18-32SW-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT
Na zalogi: 1356 pcs
Prenesi: MS3475W18-32SW-LC.pdf
RFQ
MS3475W18-32PZ
MS3475W18-32PZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1068 pcs
Prenesi: MS3475W18-32PZ.pdf
RFQ
MS3475W18-32S
MS3475W18-32S
Opis: CONN PLUG 32POS INLINE SCKT