MS27467T17F26PA-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T17F26PA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Podatkovni listi: MS27467T17F26PA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T17F26PA-LC
Številka dela MS27467T17F26PA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1169 pcs Podatkovni list MS27467T17F26PA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DMS27467T17F26PA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca MS27467T17F26PA-LC Velik premer dobavljen 17-26
Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel Vključuje -
Lastnosti Coupling Nut Razširjen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Material spenjanja oreškov, plating 1.406" (35.71mm) Premer spojne gredi Electroless Nickel
Kontaktiraj obliko Plastic Kontaktni material A
Vrsta priključka Plug Housing Material telesa -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T17F26PAL
MS27467T17F26PAL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Na zalogi: 1740 pcs
Prenesi: MS27467T17F26PAL.pdf
RFQ
MS27467T17F26PB-LC
MS27467T17F26PB-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Na zalogi: 1335 pcs
Prenesi: MS27467T17F26PB-LC.pdf
RFQ
MS27467T17F26PA
MS27467T17F26PA
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS