MS27466T17B26PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27466T17B26PA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: MS27466T17B26PA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27466T17B26PA
Številka dela MS27466T17B26PA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1251 pcs Podatkovni list MS27466T17B26PA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DMS27466T17B26PA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MS27466T17B26PA Velik premer dobavljen 17-26
Lastnosti - Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Opis CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Trenutna ocena 7.5A
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Kontaktni material A
Stopite v stik s finišno debelino Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27466T17B26PB
MS27466T17B26PB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 26C 26#20 PIN RECP
Na zalogi: 1335 pcs
Prenesi: MS27466T17B26PB.pdf
RFQ
MS27466T17B26PA
MS27466T17B26PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 992 pcs
Prenesi: MS27466T17B26PA.pdf
RFQ
MS27466T17B26PA-LC
MS27466T17B26PA-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Na zalogi: 1331 pcs
Prenesi: MS27466T17B26PA-LC.pdf
Opis: CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Prenesi: MS27466T17B26PB.pdf
MS27466T17B26JC-LC
MS27466T17B26JC-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Prenesi: MS27466T17B26JC-LC.pdf
MS27466T17B26P
MS27466T17B26P
Prenesi: MS27466T17B26P.pdf
Prenesi: MS27466T17B26P.pdf
MS27466T17B26PAL
MS27466T17B26PAL
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Prenesi: MS27466T17B26PAL.pdf
MS27466T17B26PA
MS27466T17B26PA
Prenesi: MS27466T17B26PA.pdf
MS27466T17B26P-LC
MS27466T17B26P-LC
Prenesi: MS27466T17B26P-LC.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%