P25B13D-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
P25B13D-R1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P25B13D-R1B
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 25W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije P25B13D-R1B
Številka dela P25B13D-R1B Proizvajalec MEAN WELL
Opis ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6192 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 5V, 12V, -12V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.0mm x 67.0mm x 36.0mm) Serija P25B-T (25W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 25W
Polarizacija - Izhodni priključek DIN, 5 Pin
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost 72%
natančen opis 5V, 12V, -12V 25W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.5A, 800mA, 300mA
Dolžina kabla 60.2" (1.53m) Odobritve CB, CE, cULus, GS